środa, 23 marzec 2016 10:55

Kredyty z BIK - BGŻ BNP Paribas

Napisał
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Poszukując kredytu gotówkowego, z całą pewnością każdy z nas- przyszłych kredytobiorców szuka rozwiązania, a dokładnie produktu bankowego, który byłby najlepszy, najtańszy i co ważne, najbardziej opłacalny. Dziś chcielibyśmy jeden taki produkt przedstawić, biorąc go pod lupę i prześwietlając od A do Z. Bardzo dobrą, wręcz jedną z najlepszych na rynku w chwili obecnej propozycję pożyczki bankowej ma dla nas BGŻ BNP Paribas oferujący Promocyjny Kredyt Gotówkowy. Cóż więc ta placówka może nam zaoferować?

kredyt z bik w BGZ

To, co stanowi dla nas wartość nadrzędną, jeśli chodzi o pożyczki to oprocentowanie. Od niego bowiem zależne jest to, ile zapłacimy za kredyt i jakie będą nasze comiesięczne koszty. Produkt ten oferuje nam więc jedynie 4,99% oprocentowania w skali roku, ale uwaga dla kredytu w kwocie minimalnej 30 00zł na okres 24-84miesiące. Maksymalna kwota to 150 000zł. Jest to więc opcja dla kredytobiorców, którzy potrzebują nieco większej sumy pieniędzy. To, co istotne również w tej kwestii, ostatni rok to raty bez jakichkolwiek odsetek. Jeżeli chodzi o okres kredytowania , maksymalnie nasze zapożyczenie wziąć możemy na siedem lat, a więc do 84miesięcy. Minimalny zaś okres to dwa lata, a wiec 24miesiące. Nie ma określonego celu. Pożyczkę możemy wziąć na to, na co pieniądze są nam w danej chwili potrzebne. Może to więc być zakup auta, wycieczka dookoła świata, czy remont domu. Brakuje nam pieniędzy? Wybieramy BGŻ BNP Paribas, stawiamy na promocyjny kredyt gotówkowy, czekamy na pieniądze i wydajemy je, na co tylko chcemy.

A dla kogo ten kredyt? Przede wszystkim dla tych wszystkich osób, które wykazują zdolność do czynności prawnych i które uzyskują dochody. Oczywiście to, jakie jest źródło tych dochodów nie ma większego znaczenia. Bank bowiem bierze pod uwagę różne jego formy. Może to więc być: umowa o pracę/o dzieło/ zlecenie, prowadzenie działalności gospodarczej lub rolniczej, emerytury, renty, wolnego zawodu, bądź innych udokumentowanych źródeł dochodu w Polsce.

Jeżeli w grę wchodzi spłata kredytu, możemy wybrać opcję comiesięcznych, równych rat, aż do końca terminu podanego w umowie lub też spłacić całość w dowolnej chwili, kiedy tylko daną kwotę będziemy do spłaty mieć.

Jak w większości kredytów, tak również i w tej opcji bank oferuje ubezpieczenie. Można wybrać jedną z trzech opcji:

  • Pakiet A1- zgon, zgon w skutek nieszczęśliwego wypadku, trwała i całkowita niezdolność do pracy
  • Pakiet A2- zgon, zgon w skutek nieszczęśliwego wypadku, trwała i całkowita niezdolność do pracy, pobyt w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku
  • Pakiet A3- zgon, zgon w skutek nieszczęśliwego wypadku, trwała i całkowita niezdolność do pracy, pobyt w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku, poważne zachorowanie

Przykładowe opcje:

30 000zł na okres 2, 3,4,5 lat, gdzie prowizja wynosi 3%, a my jesteśmy klientami tego banku:

Okres kredytowania RRSO Rata kredytu
2 lata 8,34% 1357,37zł
3 lata 7,30% 927,25zł
4 lata 6,77% 712,45zł
5 lat 9,51% 624,45zł

50 000zł na okres 3 i 4lat, gdzie prowizja wynosi 1% i jesteśmy klientami tego banku:

Okres kredytowania RRSO Rata kredytu
3lata 5,90% 1515,41zł
4 lata 5,71% 1164,37zł

Jeśli chcemy wybrać ten kredyt gotówkowy, możemy wybrać się do placówki bankowej wybierając produkt osobiście lub też zadzwonić przez Infolinię 0 801 321 123 lub
+48 22 566 99 99

Komentarze

+2

Ania — Pożyczka w BGŻ

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na ten bank. Bardzo szybko doradca przeprowadził mnie przez etap rejestracji. Szybko pieniądze znalazły się na moim koncie. Jeśli chodzi o raty, wszystko zostało ustalone tak, że jestem w stanie kredyt bez większych problemów spłacać. Polecam serdecznie kredyt w BGŻ BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy