środa, 12 czerwiec 2013 11:53

Pożyczki bez BIK raz jeszcze

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wielu z nas miało okazję znaleźć się już w sytuacji podbramkowej, jeśli w grę wchodziły kwestie finansowe. Brak funduszy na remont mieszkania, brak pieniędzy na wyprawienie uroczystości rodzinnej, zbyt mała suma pieniędzy, by wystarczyło do kolejnej wypłaty. Powodów, dla których moglibyśmy zaciągnąć pożyczkę jest, co nie miara. Chcąc postawić na szybkie i proste rozwiązanie, warto zwrócić uwagę na to, co mają nam do zaoferowania placówki pozabankowe.

Pożyczka bez BIK, jest dla wielu jedynym rozwiązaniem. Nieczysta historia kredytowa może wielu zamknąć drogę do uzyskania kredytu w banku. Potrzebując jednak szybkiej gotówki, wielu może zdecydować się na pożyczkę od firm, które ofiarują szybkie pieniądze- bez poręczycieli, bez zaświadczeń i bez zbędnych dokumentów. Pożyczkę można uzyskać na dowód, niezależnie od tego, jak wygląda nasza historia kredytowa.

Oczywiście każda placówka ma inne oczekiwania i wymagania, jeśli chodzi o otrzymanie kredytu. Podstawą jest pełnoletniość! Jeśli mamy dowód, pożyczkę możemy otrzymać niemal od ręki. Niezależnie, jak duże mamy dochody i czy figurujemy w rejestrze dłużników, pieniądze możemy otrzymać na określony okres kredytowania, na daną kwotę kredytu i bez jakichkolwiek problemów. Czy można chcieć czegoś więcej?

Kto może zaoferować nam pożyczkę bez BIK? Wiele jest instytucji pozabankowych, dzięki którym bez wychodzenia z domu możemy uzyskać daną sumę pieniędzy na dowolny cel.

Jeśli chodzi o przykłady firm udzielających chwilówek bez BIK, możemy wymienić co najmniej trzy:
NetCredit
Pożyczka w kilka minut. Kwota do 2500zł. Wiek w zakresie 19-75 lat. Obywatelstwo polskie. Nie trzeba wychodzić z domu. Szybko, prosto i z pełnym zadowoleniem klienta. Decydując się na tą pożyczkę bez BIK zyskuje się komfort, wygodę i opłacalne rozwiązania. Żadnej umowy, zbędnych dokumentów. Możemy wziąć pieniądze na dowolny cel ze spłatą rat, które nam samym będą najlepiej odpowiadać.

SohoCredit
Szybka chwilówka w zaledwie 15 minut. Kwota do 2000zł. Wiek w zakresie 20-65 lat. Obywatelstwo polskie. Możliwość odroczenia daty zwrotu pożyczki, wzięcia, nawet, jeśli mamy zobowiązania w innych miejscach. Uproszczona procedura, minimum formalności, bez wychodzenia z domu. Wypełniasz wniosek, czekasz na pieniądze.

EkspresKasa
Bardzo szybki czas oczekiwania na pożyczkę. Kwota od 100-2000zł. Wiek od 20-65 lat. Obywatelstwo polskie. Wniosek złożony przez Internet lub sms. Bez zbędnych formalności i długiego czasu oczekiwania. Akceptujesz warunki, czekasz na pieniądze, wydajesz je na dowolny cel.
 

Czytany 5594 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 06 marzec 2016 14:55
Skorupa Andrzej

Epoka emisji kredytu i życia na kredyt dobiega końca. EBC, FED i bankierzy całego świata obojętnie ile by nie dodrukowali pieniądza - to już jest schyłek tej kreatywnej księgowości, ekonomii i bankowości ujemnych stóp procentowych, jakie znamy.  Czy pójdzie to w dobrym kierunku wolności i braku zadłużania się czy wręcz przeciwnie do niewoli i nowego porządku światowego, zależy od nas samych. Na stronie przedstawiłem pułapki pożyczek bez BIK i konsekwencje brania normalnych kredytów zamiast życia z oszczędności które na razie w Polsce trudno uzbierać.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy