czwartek, 20 czerwiec 2013 16:31

Pożyczka w Vanquis Bank- prowizje, koszty, firma, od kiedy działa, czy się opłaca?

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zupełnie nowy, otwierający przed klientami ogromne możliwości i ciekawe rozwiązania- bank, który istnieje na rynku brytyjskim od 2002 roku, od niedawna i na rynku polskim. Najwyższa jakość usług, profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do każdego klienta. Vanquis Bank-placówka z przyszłością, w której najważniejszy jest klient i jego zadowolenie stanowi podstawę działania firmy.

Głównym celem, jak również i działaniem banku jest oferta kredytowa, dostosowana do potrzeb, oczekiwań i wymagań każdego klienta. Szybki dostęp do gotówki, pomoc w trudnej sytuacji finansowej, korzystne warunki umowy i jakość, na jaką każdego z nas dziś stać.

Czego możemy spodziewać się po tym reklamującym się ostatnio w Polsce parabanku? Na co możemy liczyć? Jeśli zdecydujemy się na pożyczkę w Vanquis Bank, zyskamy nie tylko pieniądze na dowolny cel, co przede wszystkim niezwykle korzystne rozwiązania, dzięki którym spłata rat, okaże się jedynie czystą przyjemnością.

Kwota kredytu
Każdy kredytobiorca może zdecydować się na dowolną kwotę kredytu, mieszczącą się w przedziale od 500zł-10 000zł. W trakcie trwania umowy z bankiem, klient może liczyć, iż bank podniesie w razie potrzeby limit początkowy na kwotę maksymalną do 1000zł.

Spłaty rat
Otrzymując określoną sumę kredytu, każdy kredytobiorca zobowiązany jest do spłaty określonej liczby rat, jakie zawarte zostają w umowie. W przypadku Vanquis, osoba zapożyczająca się spłaca 60zł miesięcznie minimalnej spłaty od każdego pożyczonego 1000zł. Dodatkowo, kredytobiorca musi ponieść opłatę za prowadzenie rachunku karty 9,95zł, jak również i opłatę za transakcję gotówkową wypłaty całej kwoty kredytu- jest to 3% wypłacanej kwoty.

Odroczenie płatności
W parabanku tym, jako w jednym z nielicznych, kredytobiorca ma możliwość odroczenia płatności, jeśli w danym momencie następuje chwilowy zastój pieniędzy i niewypłacalność. Czego więc może się spodziewać? W zależności od swojej sytuacji finansowej, klient może zdecydować się na odroczenie płatności w następujący sposób:

  • Zamrożenie Rachunku-Odłożenie spłaty zobowiązani na okres do 12 miesięcy.
  • Zamrożenie Płatności-Zawieszenie spłaty zadłużenia na okres do 60 dni.
  • Wakacje Kredytowe-Odroczenie spłaty zadłużenia na okres jednego miesiąca.

Oczywiście zajmując się kwestią wzięcia pożyczki w Vanquis Bank, warto wziąć pod uwagę kartę kredytową, wydawaną w systemie VISA, która umożliwia robienie zakupów przez Internet, wypłacanie gotówki w ponad 16 000 bankomatów, jak również i płacenie w ponad 175 000 punktach handlowo-usługowych w Polsce. W placówce tej uzyskujemy w związku z kartą kredytową szereg różnorodnych korzyści. Co ważne, możemy płacić wygodnie, wcale nie mając przy sobie gotówki. Ponadto możemy wypłacać pieniądze z bankomatów i zawsze otrzymywać długi okres bezodsetkowy. Oczywiście wydawanie pieniędzy z kartą kredytową musi zawsze mieć swój umiar, bo w końcu to pieniądze, które prędzej, czy później każdy kredytobiorca musi spłacić.

Czy wzięcie kredytu w tym właśnie banku jest opłacalne? Czy warto decydować się na pożyczkę w Vanquis Bank? Minimum formalności, pożyczki trochę tańsze niż np. u Providenta. Zabezpieczenie na wypadek chwilowej utraty stabilizacji finansowej, średnio-wysokie raty, oprocentowanie dość wysokie.
Stawiajmy zawsze na to, co dla nas jest najlepsze. Jeśli właśnie Vanquis Bank ma nam do zaoferowania produkt kredytowy na miarę naszych potrzeb, niech będzie placówką, której zaufamy i która pomoże nam w korzystny sposób otrzymać określony zastrzyk gotówki.

Czytany 6273 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 06 marzec 2016 14:55
Skorupa Andrzej

Epoka emisji kredytu i życia na kredyt dobiega końca. EBC, FED i bankierzy całego świata obojętnie ile by nie dodrukowali pieniądza - to już jest schyłek tej kreatywnej księgowości, ekonomii i bankowości ujemnych stóp procentowych, jakie znamy.  Czy pójdzie to w dobrym kierunku wolności i braku zadłużania się czy wręcz przeciwnie do niewoli i nowego porządku światowego, zależy od nas samych. Na stronie przedstawiłem pułapki pożyczek bez BIK i konsekwencje brania normalnych kredytów zamiast życia z oszczędności które na razie w Polsce trudno uzbierać.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy